27.märts – reede – viimane tööpäev ja kokkuvõtted

20150324_145125Oleme edukalt jõudnud viimasesse tööpäeva ja selle puhul lubati meil 1 tund kauem magada. 9.45 võtsid  Jukka ja Anita meid  auto peale ja viisid suurde rahvusvahelisse firmasse ENSTO. Tegu on perefirmaga, mis tegutseb 20 riigis ja viimane avatud tehas on Indias. See ettevõte võtab regulaarselt praktikante erinevatelt erialadelt, mis nende profiiliga sobib. Sai seal kohtutud ka ühe praktikandiga, kes oli sakslanna.

Peale ettevõtte külastust tegime oma koordinaatoritega kokkuvõtteid nädalast ja diskuteerisime edasiste koostöövõimaluste üle.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kõikides kohtades,  kus me käisime võtsid meid vastu lahked, sõbralikud ja rõõmsad inimesed. Immigrandid,  kellega kohtusime,  väitsid kõik, et tänu heale suhtumisele on olnud neil kerge sulanduda kollektiividesse ja ühiskonda. Tänu meeldivale õhustikule on ka stressi vähem.

Täname kõiki kes meiega tegelesid, eriti Jukkat ja Anitat!

About Heli

I work at Haapsalu Vocational Education and Training Centre as a Coordinator of External Relations. I am managing international projects and writing blogs about them. I like my work with young people because they make me learn new things all the time. Meanwhile, I like travelling and spend a lot of time in Ireland because of my personal life :)
Rubriigid: Määratlemata, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s