HKHK

Haapsalu Kutsehariduskeskus on noor kool noorusliku hinge ja optimistliku ellusuhtumisega. Olles tegutsenud varsti juba 10 aastat, on meil ette näidata nii mõndagi. Olgu selleks siis turvaline koolikeskkond, entusiastlikud ja sõbralikud õpetajad, aga ka tegusad õpilased, kes kutsevõistlustel sageli võitjate poodiumile jõuavad või Euroopasse praktikale sõidavad.

Meie õppijad teavad, et HKHK on HEA KOOL ja kutse, mida omandama on asutud, on HEA KUTSE. Seda on neile rääkinud sõbrad, kes on asunud HKHK-sse õppima juba varem. Sõbrad on rääkinud ka, et koolis on kaasaegsed õpperuumid ja töökojad ning õpilaskodudes mugavad elamistingimused. Veel on sõbrad rääkinud, et siin koolis usuvad õpetajad õpilastesse ja toetavad neid ka murede ja raskuste korral.

Noored, kes tulevad Haapsalu Kutsehariduskeskusse õppima, teavad, et kutsekooli lõpetaja saab tööelus kiiresti järje peale ja võib asuda endale elatist teenima. Koolist saab julgust iseseisvaks eluks, sest töömaailmaga tehakse tutvust juba varakult. Ning püüdlikematele ei jää suletuks ka kõrgkoolide uksed.

Õpihimulised täiskasvanud, kes tulevad HKHK-sse omandama mõnikord juba mitmendat eriala, teavad, et kool on uuendusmeelne ning püüab muutuva maailma ja tema nõudmistega sammu pidada. Lisaks veel paindlik õppekorraldus ning see, et võid oma unistuste ameti omandada tasuta ning töö ja pere kõrvalt.

Läbi positiivsuse, pühendumuse, õppijakesksuse, professionaalsuse, hoolivuse ja avatuse on Haapsalu Kutsehariduskeskuse eesmärgiks jätkuvalt olla usaldusväärne partner kohalikule kogukonnale ja regioonile ning kindlustada läbi kutsehariduse usaldusväärne tulevik meie õppijatele.

http://www.hkhk.edu.ee/uus/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s