22. märts – pühapäev – saabumine

Jõudsime ilusasti Tallinna ja laevale Baltic Queen.  Kuna ilm oli meeldiv, sujus ka meresõit ja 4 tundi möödusid üsna kenasti.  Helsingisse jõudes võtsime takso, et jõuda bussijaama. IMG_0299Buss Porvoo`sse läks 10 minuti pärast ja sopsti olimegi Porvoo`s.   Kui seni oli kõik kulgenud plaanitu kohaselt, läks edasi pisut põnevamaks. Nimelt, kell 17.30 paiku hotelli uksest sisenedes üritasime me liftiga hoone 3. korrusel asuvasse  hotelli jõuda, aga võta näpust – lift ei läinudki 2. korrusest kõrgemalt.

Tarisime oma kohvrid siis 3. korrusele mööda treppi, aga ka sedapidi ei olnud meil võimalik hotelli saada, sest hotelli uks oli lukus. Hotelli broneeringulehel olevale numbrile  helistades saime me teada, et hotell on pühapäeva pealelõunast suletud, aga kuna teati, et me tuleme, siis öeldi meile lifti kood, millega  lift meid siis vajalikule korrusele viis ja sealt edasi saime me ka hotelli siseneda.

20150322_174823Hotellis oli täielik iseteenindus. Retseptuuri oli meile jäetud ümbrik toa võtmega ja   instruktsiooniga  majas liikumiseks ja sisse ning välja käimiseks.  Ühtegi töötajat (ka külastajaid vist mitte) majas sellel päeval ei olnud, me olime terves hotellis ainukesed inimesed. Selline tunne tekkis, et elu hotellis oli justkui välja surnud. Panime siis asjad tuppa ja läksime kohalikku Bistroosse keha kinnitama ja homseks mõtteid koondama lootuses, et ehk siiski näeme hommikul ka kedagi töötajatest.

About Heli

I work at Haapsalu Vocational Education and Training Centre as a Coordinator of External Relations. I am managing international projects and writing blogs about them. I like my work with young people because they make me learn new things all the time. Meanwhile, I like travelling and spend a lot of time in Ireland because of my personal life :)
Rubriigid: Määratlemata, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s